Новини

На 20.06.2010 се проведе 11 държавно парвенство в Албена на което се бяха класирали само четири отбора.Отборите бяха Бяла,Баните,Славия,

Добрич.Първите отбори които се изправиха лице в лице бяха Добрич-Баните реултатът след последния съдийски сигнал бе 2-5.

Следващи я мач се проведе м-у Бяла и Славия с краен резултат 0-7. След почивката Бяла имаха друг претендент Добрич крайният резултат беше 0-1.

Последният мач на финала бяха Славия - Баните след 40 минутна игра резултатът бе 1-1 след продължението което бешe 7 минути също беше 1-1 и се стигна до дуспи след което Славия пропуна и Баните взеха първото място.

Баните - 1

Славия - 2

Добрич- 3

Бяла    - 4 - Купа за честна и спортсменска игра.

12-14год

11 държавно първенство открито отбора 12г заеха 3 място и извоюваха бронзови медали От 12 отбора беленските хокеисти извоюваха почитно мяста след Главиница и Академик Приз за най добър вратар на турнира взе нашият вратар Мануел Божинов Ива Гецова попълни редеците на националния ни отбор На балканиадата във КК Албена българският отбор девойки взе сребърни медали